Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zelów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zelowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Zelowie wystąpiła sposobność naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych Holden (HSV) z powodu obecności laboratorium warsztatu z Zelowa. Stajni Holden (HSV) nie powiodło się zachowanie niezbędnych do zrealizowania wyników zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez montażu filtrów DPF. Zelów należy do ośrodków, które dotyka problem w związku, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Holden (HSV) próbuje, zapobiegać, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Nagminnie przyczyną uszkodzenia katalizatora samochodowego, ze stajni Holden (HSV), bywa inny mankament, doskonałym przykładem jest: uszkodzony zawór EGR. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Zelowie wyprofilowanego w samochodach Holden (HSV) może być trudne, i jest mozolne. Holden (HSV) to osobówki, jakie są słynne w całej Europie i nie tylko, lecz biedzą się z problemami z katalizatorami SCR. Katalizatory samochodowe funkcjonują w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach, a więc za kolektorem spalin, przez co dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, z tego też powodu DPF-y zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem firmę pod Zelowem. Tabela z cennikiem mycia filtrów DPF/FAP dedykowanych do Holden (HSV) dla Zelowa widnieje w poniższej sekcji, należy odszukać w tej tabeli, koszt za świadczone usługi płukania katalizatorów samochodowych. Odnowienie wydajności składowych filtrów cząstek stałych w Zelowie dla pojazdów marki Holden (HSV) jest dostępne, ponieważ nowa technologia regeneracji dotarła do Zelowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zelowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zelowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zelowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zelowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zelowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zelowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zelowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zelowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Zelowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zelowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zelowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Zelowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zelów Osiedle Piastów Świętej Anny ZEL01N 51.465950/19.218929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer