Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Złotoryja

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Złotoryi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że komponent ten psuje się, ale może w tym pomóc naprawa filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Złotoryją. Dobór fachowego zakładu w Złotoryi wyprofilowanego w samochodach osobowych Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest czasochłonne. Żeby uniknąć trudności podczas prowadzenia samochodu Holden (HSV), potrzeba okazjonalnie przedmuchać filtr DPF, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Złotoryi. Katalizatory chodzą w wyjątkowo obciążonym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Zwykłą usterką, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Holden (HSV), szczególnie, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF. Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Holden (HSV) mogą się pochwalić bezkonkurencyjnymi technologiami w sprawie spadku zawartości produkowanych cząstek stałych. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie udałoby się zdobycie wymaganych do spełnienia wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Nierzadko przyczyną przytkanego FAP-a, z symbolem Holden (HSV), jest inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: niesprawna pompa Common Rail. Odnowienie niezawodności części filtrów FAP w Złotoryi dla samochodów producenta Holden (HSV) jest dostępne, gdyż regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Złotoryi. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych a także regeneracja FAP dla pojazdów marki Holden (HSV), odnaleźć można na stronie, a także w warsztacie samochodowym w Złotoryi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Złotoryi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Złotoryi 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Złotoryi 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Złotoryi 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Złotoryi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Złotoryi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Złotoryi 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Złotoryi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Złotoryi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Złotoryi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Złotoryi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Złotoryi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Złotoryja Gorzeń Hoża POP-ZLO3 51.119690/15.910050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer