Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Złotów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Złotowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Złotów chlubi się obecnością laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych z logo Holden (HSV). Auta korporacji Holden (HSV) chlubią się doskonałymi narzędziami w zagadnieniu zmniejszania poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Najczęściej w przypadku powodem zapchanego filtra FAP, spod skrzydeł Holden (HSV), bywa inny defekt, np. Uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Korporacji Holden (HSV) nie byłoby możliwe wyprodukowanie żądanych przez normy górnych osiągów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. DPF-y operują w nieprzeciętnie brudnym środowisku, a konkretnie w samochodowym wydechu, w wyniku czego dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Sporo aut w Złotowie to samochody z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się regeneracji. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego kraju, ale borykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Znalezienie kompetentnego warsztatu w Złotowie celującego w samochodach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, a także jest pracochłonne. Cennik czyszczenia filtrów FAP z samochodów Holden (HSV) dla Złotowa umieściliśmy w poniższej sekcji, należy sprawdzić w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia DPF FAP. Usługi, między innymi naprawa FAP a także płukanie katalizatorów SCR dla aut Holden (HSV), zlokalizować można w panelu po prawej, a także w warsztacie w Złotowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Złotowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Złotowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Złotowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Złotowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Złotowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Złotowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Złotowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Złotowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Złotowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Złotowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Złotowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Złotowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Złotów Wielatowska ZTW01ML 53.370960/17.019079 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer