Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Żnin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Żninie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że element ten psuje się, z czym pomóc może regeneracja filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Żninem. Osobówki firmy Holden (HSV) szczycą się dobrymi narzędziami w sferze redukowania poziomu emisji zanieczyszczeń. Żnin jest jednym z ośrodków, które biją na alarm w związku, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny koncern Holden (HSV) usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF. Standardową wadą, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV), zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Z reguły podłożem uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP, znanego koncernu Holden (HSV), trafia się inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzony zawór EGR. Prócz rozrywek dla podróżnych w Żninie zlokalizować można warsztaty, zajmujące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Mnóstwo pojazdów w Żninie to pojazdy z silnikiem CRDi posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez regenerowania. By uchronić się od komplikacji z pracą diesla Holden (HSV), wypada od czasu do czasu przepłukać filtr DPF FAP, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Żnina. Odnajdź swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Żninie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Dlatego że Holden (HSV), niczym inne auta koniecznie wymaga do sprawnej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych polecamy, żeby w Żninie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Żninie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Żninie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Żninie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Żninie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Żninie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Żninie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Żninie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Żninie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Żninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Żninie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żninie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Żninie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żnin Mała Osada Adama Mickiewicza ZNI02A 52.850281/17.719940 Wyszukaj
Żnin Mała Osada Wandy Pieniężnej ZNI01N 52.852589/17.711010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer