Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Żuromin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Żurominie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Żuromin wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu zajmującego się regenerowaniem filtrów i katalizatorów do aut osobowych marki Holden (HSV). Diesle znanej firmy Holden (HSV) charakteryzują się nadzwyczajnymi narzędziami w dziedzinie obniżenia zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, mimo to borykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Nierzadko słabością, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV), szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny DPF. Producentowi Holden (HSV) nie udało się generowanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wartości ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez montażu filtrów DPF/FAP. Oprócz atrakcji turystycznych pod Żurominem odnaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się regeneracją FAP do aut osobowych Holden (HSV). Znalezienie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Żurominie przodującego w autach Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, i jest czasochłonne. Filtry FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat w Żurominie. Odzyskanie sprawności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Żurominie dla pojazdów Holden (HSV) jest bezproblemowe, dlatego, że regeneracja wodna dotarła do Żuromina. Z racji tego, że Holden (HSV), podobnie jak inni producenci potrzebuje do nienagannego działania działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Żurominie zadbać o katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Żurominie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Żurominie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Żurominie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Żurominie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Żurominie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Żurominie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Żurominie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Żurominie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Żurominie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Żurominie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żurominie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Żurominie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żuromin Osiedle Zacisze Przemysłowa ZUR01ML 53.071289/19.896851 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer