Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Honda, Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Honda w Łodzi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standard w pojazdach osobowych Honda z silnikiem napędzanym dieslem, choć komponent ten psuje się, ale może w tym pomóc czyszczenie FAP w laboratorium warsztatu pod Łodzią. Filtry DPF zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem warsztat z Łodzi. Łódź jest jednym z miast, które biją na alarm powiązany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Łodzi, czemu producent Honda dąży aby, zapobiegać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Główną niedoskonałością, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Honda, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Honda to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednakże borykają się z trudnościami z filtrami DPF. Niemało samochodów osobowych w Łodzi to auta z silnikiem CDTi posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się regenerowania. Auta osobowe i ciężarowe ze stajni Honda charakteryzują się pierwszorzędnymi mechanizmami pracy w kwestii ograniczania poziomu produkcji gazów wydechowych. Znanej korporacji Honda niemożliwe byłoby zachowanie niezbędnych limitów poziomu produkcji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Poprawienie sprawności elementów filtrów DPF/FAP w Łodzi dla pojazdów producenta Honda jest łatwe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Łodzi. Namierz swojego mechanika, który specjalizuje się w Honda w Łodzi, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Wypalony z sadzy filtr FAP marki Honda, w pracowni regeneracji na stole, w Łodzi.
Honda - Regeneracja DPF Łódź | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Łodzi

Wypalony filtr DPF marki Honda, w warsztatowym laboratorium, w Łodzi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Honda w Łodzi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Honda w Łodzi 398
Regeneracja filtra FAP Honda w Łodzi 398
Mycie katalizatora Honda w Łodzi 398
Płukanie katalizatora SCR Honda w Łodzi 398
Naprawa filtra cząstek stałych Honda w Łodzi 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Honda w Łodzi 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Honda, usuwanie filtra cząstek stałych Honda w Łodzi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Honda w Łodzi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Honda w Łodzi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Honda:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer