Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Iłowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Iłowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Iłowa to położone w województwie lubuskim miasto, które znaleźć można wśród rzek Czerna Mała, Czerna Wielka i Czernica. Szukać Iłowej należy w powiecie żagańskim, na mapach miast Polski wydanych po 1962 roku (lub po 1679, a przed 1830). Miasto Iłowa Aktualnie liczy sobie niespełna 4000 mieszkańców. Jak wiele miast Śląska, Iłowa targana była niespokojnymi czasami wojennymi na przestrzeni wieków, a to zmieniając właściciela, a to będąc grabionym lub palonym.

Na szczęście dla nas i przyszłych pokoleń udało się uratować niektóre zabytki, jakie powstawały w Iłowej na przestrzeni wieków, w tym: kościół, plebanię, zespół pałacowy z kompleksem parkowym, zespół willowy, młyn wodny czy zabytkową gospodę. Iłowa stanowi więc atrakcyjne miejsce zarówno dla turystów, jak i przejezdnych podróżujących chcących zatrzymać się na trasie i odpocząć.

Przez Iłowę biegną drogi wojewódzkie numer 300 (Iłowa – Gozdnica) i 296 (KożuchówŻagańIłowa – Ruszów – Lubań) oraz na bardzo krótkim odcinku droga krajowa numer 18 (Olszyna – Królów – Rusocice – Iłowa – Luboszów – Golnice). Ponieważ bliskość tych tras zapewnia nieustanny ruch na drogach, warto wspomnieć, że z Iłowy można wysłać do regeneracji i naprawy filtry DFP FAP i katalizatory. Dzięki nowoczesnej technice można przywrócić nawet do 100% sprawności filtra, dlatego też poniżej zebraliśmy ceny za usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów, także katalitycznej redukcji selektywnej, czyli SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Iłowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Iłowej 320
Regeneracja filtra FAP w Iłowej 320
Mycie katalizatora w Iłowej 320
Płukanie katalizatora SCR w Iłowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Iłowej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Iłowej 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Iłowej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Iłowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Iłowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Iłowej i wygodnie wyślij filtr DPF z Iłowej do regeneracji i czyszczenia

Z Iłowej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iłowa Żagańska ILO01G 51.501949/15.199990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer