Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Imielin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Imielinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Imielin – miasto położone na terenie województwa śląskiego, powiatu bieruńsko-lędzińskiego, mieszka tu 8888 mieszkańców. W odległości 18 km od Katowice, w sąsiedztwie Mysłowic, Chełma Ślaskiego, Jaworzna i Lędzin.

Miasto podzielone jest na osiem dzielnic: Wioski, Stara Gać, Nowa Gać, Imielin-Jazd, Cisowiec, Granice, Jamnice, Pasieczki.

Po raz pierwszy nazwę miejscowości w staropolskiej formie wymienia Jan Długosz w latach 1470-1480. W 1391 roku osada została przekazana biskupowi krakowskiemu, jako odszkodowanie i od tej pory stanowiła ich własność. W 1957 roku z wsi stało się osiedlem, natomiast prawa miejskie otrzymał w 1967 roku.

Przez miasto biegnie droga wojewódzka nr 934 Mysłowice – Imielin – Chełm Śląski – Bieruń, w jego pobliżu znajduje się również droga krajowa numer 1 Łódź – Tuszyn – Piotrków Trybunalski – Częstochowa – Dąbrowa Górnicza – Tychy – PszczynaBielsko-Biała – Przybędza – Milówka oraz autostrada A4 Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiecLegnica – Wrocław – Prądy – KrapkowiceGliwice – Ruda Śląska – Chorzów – Katowice – Mysłowice – Jaworzno – ChrzanówTrzebinia – Kraków – Wieliczka – Szarów – BochniaBrzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – ŁańcutJarosław – Korczowa.

Dogodne połączenie drogowe sprawiło, że wielu klientów okolicznych miast dociera do Imielina w celu skorzystania z dobrej oferty usług takich jak np. regeneracja filtra DPF czy czyszczenie katalizatora. Usługi takie wykonywane przez autoryzowany serwis umożliwiają odzyskanie całkowitej sprawności tych elementów tak, aby klient nie musiał wymieniać ich na nowe, gdyż cena takiego elementu to bagatela kilka tysięcy złotych. Cennik usług dla miasta Imielin podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Imielinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Imielinie 320
Regeneracja filtra FAP w Imielinie 320
Mycie katalizatora w Imielinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Imielinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Imielinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Imielinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Imielinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Imielinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Imielinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Imielinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Imielina do regeneracji i czyszczenia

Z Imielina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Imielin Granice Imielińska IMI938 50.154190/19.180420 Wyszukaj
Imielin Golicówka Nowozachęty POP-IMI1 50.141842/19.201160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer