Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Andrespol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Andrespolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Andrespolu znajduje się opcja czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki pracy laboratorium warsztatu z Andrespola. Zachowanie górnych osiągów emisji zanieczyszczeń, dozwolonych normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra DPF. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całej Polski, jednakże borykają się z bolączkami z filtrami DPF. By zabezpieczyć się od trudności podczas prowadzenia diesla Infiniti, trzeba okresowo przedmuchać filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Andrespola. Filtry cząstek stałych pracują w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata osiągów części. Osobówki marki Infiniti cechują się kapitalnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie ograniczania zawartości emitowanych cząstek stałych. Oprócz rozrywek turystycznych w Andrespolu odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Andrespol należy do miast, które mają kłopot związany, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu firma Infiniti dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Zlokalizuj mechanika, który specjalizuje się w Infiniti w Andrespolu, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Tabela z cennikiem płukania filtrów cząstek stałych wymontowanych z Infiniti dla Andrespola umieszczono w dolnej części strony, należy znaleźć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Andrespolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Andrespolu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Andrespolu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Andrespolu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Andrespolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Andrespolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Andrespolu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Andrespolu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Andrespolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Andrespolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Andrespolu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Andrespolu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Andrespol Rokicińska ANR01A 51.725979/19.638090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer