Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Barczewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Barczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Barczewie pojawiła się sposobność regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych i ciężarowych Infiniti z przyczyny obecności laboratorium z Barczewa. Barczewo jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Barczewa, czemu znana marka Infiniti stara się, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF/FAP. Prócz rozrywek turystycznych w Barczewie znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut Infiniti. Dobranie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Barczewie specjalizującego się w pojazdach Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest żmudne. Klasyczną słabością, z jaką zmagają się osobówki korporacji Infiniti, przede wszystkim, mające silnik samozapłonowy, jest brudny filtr FAP. Sporo aut w Barczewie to pojazdy z silnikiem CDTi mające wbudowany katalizator samochodowy, który potrzebuje naprawy. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, jednakże stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. By uchronić się od przykrości w eksploatacji diesla Infiniti, należy niekiedy przeczyścić DPF, usługa jest dostępna w warsztacie pod Barczewa. Wykaz cen mycia filtrów cząstek stałych z samochodów Infiniti dla Barczewa zamieszczono w poniższej sekcji, da się sprawdzić w tamtym cenniku, koszt za przeprowadzenie regeneracji DPF FAP. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut marki Infiniti, znaleźć można na naszej stronie internetowej, albo w warsztacie mechaniki samochodowej w Barczewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Barczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Barczewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Barczewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Barczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Barczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Barczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Barczewie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Barczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Barczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Barczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Barczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Barczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Barczewo Osiedle Słoneczne Wojska Polskiego BAC01G 53.834240/20.693020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer