Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bernardówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bernardówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem na ropę, jednakże urządzenie to zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Bernardówką. Zachowanie maksymalnych wyników ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO, domaga się działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Znanej firmie Infiniti nie udałoby się zachowanie spodziewanych górnych osiągów poziomu emisji zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Ażeby uchronić się przed dużą ilością problemów w użytkowaniu diesla Infiniti, wypada czasem przepłukać filtr i katalizator, usługa jest dostępna w laboratorium pod Bernardówki. Znalezienie specjalistycznego warsztatu w Bernardówce celującego w autach osobowych Infiniti może być nieproste, jak również jest pracochłonne. Filtry FAP zmontowane są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy zatem współpracę z Bernardówką. Klasyczną bolączką, jaka dotyka samochody wytwórcy Infiniti, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Bernardówką zlokalizować można laboratoria, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów Infiniti. Z racji tego, że Infiniti, podobnie jak inne pojazdy wymaga do sprawnego działania nienaruszonych katalizatorów samochodowych warto nadmienić, by w Bernardówce zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator. Wybierz swojego mechanika, który zajmuje się Infiniti w Bernardówce, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bernardówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bernardówce 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bernardówce 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bernardówce 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bernardówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bernardówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bernardówce 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Bernardówce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Bernardówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bernardówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bernardówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bernardówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bernardówka Długa KIL01F 54.288990/18.217520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer