Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bierzwnik

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bierzwniku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w autach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, aczkolwiek część ta psuje się, w czym może pomóc mycie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Bierzwnikiem. Znanemu producentowi Infiniti nie powiodło się wyprodukowanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych wartości ilości emitowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry cząstek stałych złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym firmę pod Bierzwnikiem. Infiniti to diesle, które są uznane na terenie całej Polski, ale borykają się z problemami z katalizatorami. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Infiniti mogą się poszczycić wzorcowymi narzędziami w kwestii zmniejszania poziomu emisji cząstek stałych. Zachowanie wartości poziomu produkcji cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach, czyli za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku osiągów podzespołu. Oprócz niespodzianek turystycznych w Bierzwniku odnaleźć można warsztaty, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Ponieważ Infiniti, równorzędnie jak inne maszyny wymaga do sprawnego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych DPF warto nadmienić, by w Bierzwniku wziąć pod skrzydła filtr DPF. Zrewaloryzowanie wydolności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Bierzwniku dla pojazdów marki Infiniti jest prawdopodobne, bo nowa metoda regeneracji dotarła do Bierzwnika.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bierzwniku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bierzwniku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bierzwniku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bierzwniku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bierzwniku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bierzwniku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bierzwniku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Bierzwniku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Bierzwniku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bierzwniku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bierzwniku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bierzwniku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bierzwnik Kopernika BWK01N 53.032791/15.663670 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer