Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bieżuń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bieżuniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bieżuniu istnieje sposobność oczyszczania katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti z przyczyny bytności pracowni warsztatu z Bieżunia. Odnalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Bieżuniu wyspecjalizowanego w autach Infiniti może być nieproste, a także jest czasochłonne. By unikać przykrości w eksploatacji samochodu Infiniti, trzeba okresowo przedmuchać FAP, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Bieżunia. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Bieżuniu znaleźć można pracownie, parające się naprawą katalizatorów SCR do aut osobowych Infiniti. Firmie Infiniti nie udałoby się osiągnięcie potrzebnych do spełnienia górnych osiągów produkcji spalin, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zazwyczaj słabością, z którą męczą się auta marki Infiniti, przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Nierzadko sprawcą uszkodzenia filtra DPF, spod znaku Infiniti, zdarza się inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Zachowanie maksymalnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy EURO 6, domaga się sprawnie pracującego katalizatora SCR. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych jak również płukanie katalizatorów dla aut Infiniti, można znaleźć po prawej stronie, jak również w warsztacie w Bieżuniu. Ze względu fakt, że Infiniti, zupełnie jak inni producenci potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Bieżuniu zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bieżuniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bieżuniu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bieżuniu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bieżuniu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bieżuniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bieżuniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bieżuniu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Bieżuniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Bieżuniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bieżuniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer