Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Błażowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Błażowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Błażowej istnieje opcja płukania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych Infiniti z racji bytności laboratorium warsztatu z Błażowej. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą męczą się diesle marki Infiniti, szczególnie, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany katalizator samochodowy. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Błażową odnaleźć można zakłady, trudniące się czyszczeniem DPF FAP do aut Infiniti. DPF-y trudnią się pracą w nieprzeciętnie obciążonych warunkach , czyli za kolektorem spalin, przez co po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Generowanie górnych limitów emisji spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, potrzebuje działającego filtra DPF/FAP. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą w całym kraju, mimo to zmagają się z kwestią z filtrami FAP. Osobowe i ciężarowe diesle korporacji Infiniti chlubią się dobrymi technologiami w kwestii zredukowania zawartości produkowanych gazów wydechowych. Filtry cząstek stałych składają się z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, przez co filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem usługi z Błażowej. Namierz swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Błażowej, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Dlatego że Infiniti, podobnie jak inni producenci koniecznie wymaga do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów FAP dlatego też warto nadmienić, by w Błażowej zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Błażowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Błażowej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Błażowej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Błażowej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Błażowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Błażowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Błażowej 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Błażowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Błażowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Błażowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer