Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Błonie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Błoniach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Błoniach jest opcja regeneracji katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki obecności laboratorium z Błoni. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti cieszą się wyjątkowymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu redukcji produkcji zanieczyszczonych spalin. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem w Błoniach zlokalizować można warsztaty, zajmujące się naprawą FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Osiągnięcie wartości ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę EURO 5, potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednak biedzą się z bolączkami z katalizatorami. Błonie jest jednym z miast, które spotyka problem w związku, z zawartością cząstek stałych w powietrzu Błoni, czemu znany producent Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, za pomocą katalizatorów. Filtry DPF FAP zmontowane są z ceramiki, a także metalowego korpusu, przez co FAP-y zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy usługi z Błoni. Częstą niedoskonałością, z jaką zmagają się samochody osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, przede wszystkim, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Poprawienie skuteczności składowych katalizatorów w Błoniach dla samochodów marki Infiniti jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja metodą wodną trafiła do Błoni. Tabela cennika płukania filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Infiniti dla Błoni widnieje pod zdjęciem, da się porównać tam, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Błoniach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Błoniach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Błoniach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Błoniach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Błoniach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Błoniach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Błoniach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Błoniach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Błoniach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Błoniach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Błoniach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Błoniach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Błonie Łąki Księcia Józefa Poniatowskiego BLO01A 52.194592/20.622000 Wyszukaj
Błonie Jadwisin Powstańców BLO910 52.198410/20.619940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer