Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Błonie-Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Błoniu-Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Błoniu-Wsi wystąpiła możliwość naprawy filtrów DPF/FAP do aut Infiniti z powodu pracy mechanika z Błonia-Wsi. Filtry DPF pracują w niezwykle brudnych warunkach pracy, czyli w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Marce Infiniti nie udałoby się zachowanie niezbędnych pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, bez montażu filtrów FAP. Filtry FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym pracownię w Błoniu-Wsi. Generowanie górnych osiągów emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra FAP. Infiniti to samochody, które są popularne na całym świecie, ale stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Błonie-Wieś jest jednym z centrów, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową smogu w powietrzu, czemu znana marka Infiniti próbuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Mnóstwo pojazdów osobowych w Błoniu-Wsi to auta z silnikiem JTD posiadający zainstalowany FAP, który wymaga płukania. Lista cennika odnawiania elementów katalizatorów samochodowych dla Infiniti dla Błonia-Wsi umieściliśmy poniżej tego tekstu, powinno być można porównać tam, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie czyszczenia FAP. Z racji tego, że Infiniti, równorzędnie jak inne marki koniecznie wymaga do nienagannego działania nieuszkodzonych katalizatorów zalecamy, żeby w Błoniu-Wsi wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Błoniu-Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Błoniu-Wsi 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Błoniu-Wsi 320
Mycie katalizatora Infiniti w Błoniu-Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Błoniu-Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Błoniu-Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Błoniu-Wsi 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Błoniu-Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Błoniu-Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Błoniu-Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Błoniu-Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Błoniu-Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Błonie-Wieś Sochaczewska BLO02N 52.199539/20.600571 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer