Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bobowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bobowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bobowej istnieje opcja odnawiania filtrów cząstek stałych do aut osobowych Infiniti dzięki funkcjonowania warsztatu z Bobowej. Często niedoskonałością, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Infiniti, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. Niemało samochodów w Bobowej to pojazdy z silnikiem CRDi mające zainstalowany DPF, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Bobowa jest jednym z centrów, które mają problem w związku, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Bobowej, czemu producent Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Infiniti to samochody, które są popularne na całym świecie, mimo to walczą z kwestią z katalizatorami SCR. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Bobową znaleźć można laboratoria, parające się regeneracją katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Nagminnie sprawcą zapchanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Infiniti, trafia się inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Ażeby uchronić się przed dużą ilością problemów przy prowadzeniu diesla Infiniti, przydaje się od czasu do czasu czyścić katalizator, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Bobowej. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów a także regeneracja DPF dla aut marki Infiniti, odszukać można na stronie, a także u mechanika w Bobowej. Cennik regenerowania filtrów cząstek stałych DPF marki Infiniti dla Bobowej wstawiono w poniższej sekcji, można przeglądnąć na tej liście, ile trzeba zapłacić za usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bobowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bobowej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bobowej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bobowej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bobowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bobowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bobowej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Bobowej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Bobowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bobowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bobowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bobowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bobowa Koło Stacji Grunwaldzka BBA01G 49.715900/20.955740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer