Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bodzentyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bodzentynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bodzentynie znajduje się możliwość naprawy filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów Infiniti z przyczyny działalności warsztatowego laboratorium z Bodzentyna. Cały szereg samochodów osobowych w Bodzentynie to samochody z silnikiem TDDI mające zainstalowany filtr DPF, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Bodzentyn jest jednym z miast, jakie napotykają problem powiązany, z dużą zawartością cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu producent Infiniti usiłuje, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Auta osobowe i ciężarowe ze stajni Infiniti wyróżniają się wyjątkowymi sposobami w zagadnieniu ograniczania poziomu emisji spalin. Standardowo podłożem zapchanego DPF-a, z symbolem Infiniti, jest inny mankament, np. Nieszczelny układ wtryskowy. Dobór profesjonalnego mechanika samochodowego w Bodzentynie wyprofilowanego w autach osobowych Infiniti może być nieproste, oraz jest żmudne. FAP-y wykonują pracę w niezwykle skomplikowanych warunkach, a konkretnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku wyników podzespołu. Nierzadko bolączką, jaka dotyka diesle spod znaku Infiniti, zwykle, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Odnowienie kondycji części filtrów cząstek stałych DPF w Bodzentynie dla samochodów producenta Infiniti jest prawdopodobne, bowiem regeneracja wodna przybyła do Bodzentyna. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych lub regeneracja DPF FAP dla samochodów producenta Infiniti, można odszukać w panelu bocznym, lub w laboratorium w Bodzentynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bodzentynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bodzentynie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bodzentynie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bodzentynie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bodzentynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bodzentynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bodzentynie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Bodzentynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Bodzentynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bodzentynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bodzentynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bodzentynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bodzentyn Suchedniowska BDN01F 50.943008/20.944349 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer