Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bojano

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bojanie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bojanie wystąpiła możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych Infiniti dzięki pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Bojana. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Bojanem zlokalizować można pracownie, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Dobranie adekwatnego mechanika w Bojanie wyprofilowanego w pojazdach Infiniti może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Żeby uchronić się przed dużą ilością przykrości z pracą pojazdu Infiniti, potrzeba okresowo przepalać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Bojana. Główną bolączką, z którą męczą się osobówki znanego koncernu Infiniti, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zabrudzony katalizator. Bojano należy do centrów, które mają problem związany, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Bojana, czemu słynna firma Infiniti stara się, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF. Zazwyczaj sprawcą przytkanego katalizatora samochodowego, spod znaku Infiniti, jest inna wada, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu zasilania. Samochody osobowe i ciężarowe firmy Infiniti cieszą się wybitnymi mechanizmami w sferze redukowania poziomu emisji zanieczyszczeń. Serwis takich usług jak naprawa DPF i płukanie DPF FAP dla samochodów producenta Infiniti, odszukać można po prawej stronie, i w laboratorium w Bojanie. Wybierz mechanika, którego specjalnością jest Infiniti w Bojanie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bojanie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bojanie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bojanie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bojanie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bojanie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bojanie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bojanie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Bojanie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Bojanie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bojanie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bojanie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bojanie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bojano Gryfa Pomorskiego BOJ01N 54.473560/18.383490 Wyszukaj
Bojano Podgórna POP-BOJ2 54.476349/18.379391 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer