Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Borowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Borowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Borowa odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się odnawianiem elementów filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej firmy Infiniti. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Borowej znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut Infiniti. Dobranie odpowiedniego zakładu w Borowej celującego w pojazdach osobowych Infiniti może być skomplikowane, jak również jest żmudne. Pojazdy wytwórcy Infiniti mogą się pochwalić wzorcowymi technologiami w zagadnieniu zmniejszania ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Częstą słabością, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, zwłaszcza, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Borowa należy do ośrodków, które napotykają kłopot mający związek, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w powietrzu Borowej, czemu koncern Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów FAP. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne na terenie całej Polski, lecz zmagają się z bolączkami z katalizatorami. Katalizatory SCR składają się ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i konieczna jest regeneracja, zalecamy warsztat z Borowej. Odnowienie skuteczności elementów katalizatorów samochodowych w Borowej dla marki Infiniti jest ogólnodostępne, gdyż nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Borowej. Dobierz swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Borowej, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Borowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Borowej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Borowej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Borowej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Borowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Borowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Borowej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Borowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Borowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Borowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Borowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Borowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Borowa Borowa 263 BOR01E 50.387310/21.355761 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer