Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Brudzew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w mieście Brudzew

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Brudzew chlubi się obecnością laboratorium warsztatu trudniącego się płukaniem filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych marki Infiniti. Osobówki znanego koncernu Infiniti charakteryzują się znakomitymi mechanizmami w sprawie redukcji produkcji gazów spalinowych. Nierzadko podłożem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, korporacji Infiniti, jest inny mankament, jeden z nich to: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Zwykłą niedoskonałością, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Infiniti, zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator samochodowy. By zabezpieczyć się od komplikacji z użytkowaniem samochodu Infiniti, trzeba od czasu do czasu przepłukać DPF, możliwość taka istnieje u mechanika pod . Producentowi Infiniti nie byłoby możliwe wytwarzanie niezbędnych górnych osiągów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. FAP-y zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym pracownię w . Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w znaleźć można laboratoria, trudniące się naprawą FAP do pojazdów osobowych Infiniti. Lista cen regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla Infiniti dla znajduje się poniżej tego tekstu, należy porównać w tym cenniku, ceny za świadczone usługi płukania katalizatorów. Odtworzenie wydolności części katalizatorów samochodowych w dla marki Infiniti jest możliwe, bo regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do .

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w 320
Mycie katalizatora Infiniti w 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brudzew Szkolna BDW01N 52.096680/18.599670 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer