Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Brwinów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Brwinowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem diesla, jednakże część tą dotykają usterki, co może rozwiązać regeneracja katalizatorów w laboratorium pod Brwinowem. Ażeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w eksploatacji auta Infiniti, przydaje się niekiedy przepłukać filtr cząstek stałych, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Brwinowa. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Infiniti szczycą się pierwszorzędnymi mechanizmami w zagadnieniu obniżania emisji cząstek stałych. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne na terenie całej Polski, mimo to borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Wiele samochodów w Brwinowie to pojazdy z silnikiem diesla wyposażone w katalizator samochodowy, który dopomina się regenerowania. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Brwinowem odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem katalizatorów do aut osobowych Infiniti. Standardową wadą, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr FAP. Marce Infiniti nie powiodłoby się wytwarzanie niezbędnych do zrealizowania pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez instalacji filtrów FAP. Wybierz warsztat, który pomoże z Infiniti w Brwinowie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Ponieważ Infiniti, tak jak inne auta koniecznie wymaga do właściwego działania nieuszkodzonych katalizatorów dlatego też polecamy w Brwinowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Brwinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Brwinowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Brwinowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Brwinowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Brwinowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Brwinowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Brwinowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Brwinowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Brwinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Brwinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Brwinowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Brwinowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brwinów Grodziska BRW01N 52.134682/20.706160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer