Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Brzozówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Brzozówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Brzozówce znajduje się opcja mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych Infiniti z przyczyny funkcjonowania mechanika z Brzozówki. Osobówki znanej marki Infiniti szczycą się znakomitymi możliwościami w temacie ograniczania poziomu emisji gazów wydechowych. Infiniti to samochody, które są uznane w całym kraju, niemniej jednak biedzą się z problemami z katalizatorami. Znalezienie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Brzozówce specjalizującego się w samochodach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, oraz jest żmudne. Często źródłem zapchanego katalizatora samochodowego, spod znaku Infiniti, bywa inne uszkodzenie, jedną z możliwości jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Uzyskanie pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora SCR. Brzozówka jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem mający związek, z dużym procentem smogu w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Infiniti stara się, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Znanemu producentowi Infiniti nie udałoby się uzyskanie koniecznych górnych osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Cennik regeneracji filtrów cząstek stałych FAP marki Infiniti dla Brzozówki znajduje się na dole, da się przeglądnąć tam, ceny za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów SCR. Usługi takie jak naprawa katalizatorów a także płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Infiniti, znaleźć można po prawej stronie, a także w warsztatowym laboratorium w Brzozówce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Brzozówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Brzozówce 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Brzozówce 320
Mycie katalizatora Infiniti w Brzozówce 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Brzozówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Brzozówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Brzozówce 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Brzozówce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Brzozówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Brzozówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Brzozówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Brzozówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brzozówka Owocowa BRO01N 53.024078/18.807840 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer