Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Cedynia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Cedyni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Cedynia chlubi się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów znanej marki Infiniti. Dobranie fachowego zakładu w Cedyni specjalizującego się w autach Infiniti może być trudne, jak również jest czasochłonne. Sporo samochodów osobowych w Cedyni to auta z silnikiem TDI mające zamontowany DPF, który nie może obejść się bez regeneracji. Osobówki spod skrzydeł Infiniti mogą się poszczycić wybitnymi narzędziami w zagadnieniu zredukowania ilości produkowanych cząstek stałych. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w wyjątkowo brudnym środowisku, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że następuje spadek parametrów części. Odzyskanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych cząstek stałych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Cedynia należy do ośrodków, jakie napotykają problem mający związek, z dużym odsetkiem smogu w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednakże walczą z trudnościami z filtrami FAP. Usługi takie jak naprawa DPF FAP a także płukanie FAP dla samochodów Infiniti, odszukać można na stronie, a także w warsztacie w Cedyni. Lista cenowa naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Infiniti dla Cedynie można znaleźć poniżej tego tekstu, należy znaleźć w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Cedyni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Cedyni 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Cedyni 320
Mycie katalizatora Infiniti w Cedyni 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Cedyni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Cedyni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Cedyni 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Cedyni 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Cedyni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Cedyni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cedyni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Cedyni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cedynia Żychliniec Bolesława Chrobrego CED01A 52.877762/14.203780 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer