Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Chełm Śląski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Chełmie Śląskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chełm Śląski znane jest z mechanika zajmującego się oczyszczaniem filtrów FAP do samochodów osobowych znanej marki Infiniti. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji przy prowadzeniu pojazdu Infiniti, przydaje się niekiedy przepłukać katalizator, jest to udostępnione w warsztacie pod Chełmu Śląskiego. Dobór specjalistycznego zakładu w Chełmie Śląskim wyspecjalizowanego w pojazdach Infiniti może być skomplikowane, a także jest żmudne. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Infiniti mogą się poszczycić pierwszorzędnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie obniżania poziomu produkcji gazów spalinowych. Chełm Śląski jest jednym z centrów, jakie napotykają problem w związku, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Zdobycie maksymalnych wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP. Niemało samochodów w Chełmie Śląskim to auta z silnikiem CRD posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do oczyszczania. Zazwyczaj powodem usterki reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanego koncernu Infiniti, staje się inna wada, za przykład może posłużyć: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Ulepszenie wydolności części wchodzących w skład filtrów FAP w Chełmie Śląskim dla pojazdów producenta Infiniti jest bezproblemowe, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna przybyła do Chełmu Śląskiego. Dlatego że Infiniti, równorzędnie jak inne maszyny domaga się do właściwego działania niezepsutych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Chełmie Śląskim wziąć pod lupę DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Chełmie Śląskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Chełmie Śląskim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Chełmie Śląskim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Chełmie Śląskim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Chełmie Śląskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Chełmie Śląskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Chełmie Śląskim 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Chełmie Śląskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Chełmie Śląskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Chełmie Śląskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chełmie Śląskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Chełmie Śląskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chełm Śląski Śląska CHS01A 51.124599/23.468700 Wyszukaj
Chełm Śląski Stacyjna CHE01A 50.108601/19.195370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer