Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Chocz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Choczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Choczu znajduje się szansa płukania filtrów DPF do aut osobowych Infiniti z racji funkcjonowania pracowni warsztatu z Chocza. Z reguły podłożem przytkanego filtra cząstek stałych FAP, firmy Infiniti, trafia się inny defekt, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Wiele aut w Choczu to auta z silnikiem JTD posiadający zainstalowany FAP, który dopomina się odnawiania. Zdobycie limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 4, potrzebuje działającego filtra cząstek stałych. Częstą niedoskonałością, z którą męczą się samochody wytwórcy Infiniti, głównie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy DPF. FAP-y składają się z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem warsztat w Choczu. Żeby unikać trudności w eksploatacji diesla Infiniti, potrzeba czasem przepalać FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Chocza. Osobowe i ciężarowe diesle marki Infiniti odznaczają się dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu obniżenia zawartości emitowanych gazów wydechowych. Ulepszenie skuteczności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Choczu dla samochodów Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, bo technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Chocza. Dlatego że Infiniti, podobnie jak każda inna marka potrzebuje do sprawnej pracy działających filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Choczu przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Choczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Choczu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Choczu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Choczu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Choczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Choczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Choczu 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Choczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Choczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Choczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer