Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Chorzele

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Chorzelach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Chorzelach istnieje możliwość płukania filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti z powodu obecności laboratorium warsztatu z Chorzeli. Znanej marce Infiniti mogłoby nie powieść się wyprodukowanie spodziewanych wartości emisji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Aby zabezpieczyć się od komplikacji w eksploatacji auta Infiniti, trzeba okresami przepalać filtr cząstek stałych, usługa jest dostępna w laboratorium pod Chorzeli. FAP-y chodzą w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, a mianowicie za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku parametrów części. Odzyskanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO 6, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF/FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym współpracę z Chorzelami. Sporo pojazdów osobowych w Chorzelach to auta z silnikiem D-4D posiadające zamontowany katalizator, który nie może obejść się bez mycia. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Infiniti mogą się poszczycić wzorcowymi możliwościami w kwestii ograniczania emisji spalin. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Chorzelach, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony. Odnowienie możliwości części filtrów cząstek stałych FAP w Chorzelach dla marki Infiniti jest łatwe, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Chorzeli.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Chorzelach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Chorzelach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Chorzelach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Chorzelach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Chorzelach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Chorzelach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Chorzelach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Chorzelach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Chorzelach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Chorzelach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chorzelach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Chorzelach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chorzele Targowica Grunwaldzka CEE01N 53.261292/20.897600 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer