Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Choszczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Choszcznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Choszcznie pojawiła się opcja regeneracji filtrów FAP do aut Infiniti z powodu funkcjonowania mechanika z Choszczna. Mnóstwo samochodów osobowych w Choszcznie to samochody z silnikiem TDCI posiadające filtr DPF, który dopomina się płukania. Pojazdy spod znaku Infiniti cieszą się wzorcowymi aparaturami w sferze obniżania ilości produkowanych cząstek stałych. DPF-y złożone są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, przez co FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Choszczna. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w wyjątkowo obciążonych warunkach pracy , a więc za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek wyników części. By uniknąć kłopotów w użytkowaniu pojazdu Infiniti, należy niekiedy wyczyścić katalizator samochodowy, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Choszczna. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Choszcznem odszukać można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Korporacji Infiniti nie powiodłoby się zachowanie spodziewanych wartości poziomu emisji zanieczyszczeń, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do właściwej pracy nieuszkodzonych filtrów FAP dlatego też warto nadmienić, by w Choszcznie zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych DPF FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych a także płukanie katalizatorów SCR dla aut producenta Infiniti, można odszukać na stronie, a także w pracowni warsztatu w Choszcznie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Choszcznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Choszcznie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Choszcznie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Choszcznie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Choszcznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Choszcznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Choszcznie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Choszcznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Choszcznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Choszcznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Choszcznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Choszcznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Choszczno Osiedle Północne Malczewskiego CSO02A 53.169720/15.425910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer