Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Chyby

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Chybach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Infiniti z silnikiem diesla, ale element ten psuje się, co rozwiązać może płukanie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Chybami. Diesle znanej marki Infiniti charakteryzują się wyjątkowymi sposobami w kwestii redukcji emisji zanieczyszczeń. Infiniti to auta, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, niemniej jednak stykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Zdobycie wyników zawartości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą EURO 5, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Znalezienie adekwatnego zakładu w Chybach wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Prócz rozrywek dla turystów pod Chybami odszukać można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Chyby należy do miast, jakie dotyka problem mający związek, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Infiniti stara się, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Standardową słabością, która dotyka pojazdy spod znaku Infiniti, w szczególności, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr i katalizator. Cennik odnawiania filtrów DPF/FAP od Infiniti dla Chyb umieszczono w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by wyszukać w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy katalizatorów. Ulepszenie niezawodności części filtrów cząstek stałych FAP w Chybach dla aut producenta Infiniti jest osiągalne, bowiem regeneracja wodna zawędrowała do Chyb.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Chybach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Chybach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Chybach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Chybach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Chybach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Chybach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Chybach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Chybach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Chybach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Chybach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer