Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Cieluchowce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Cieluchowcach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Cieluchowcach jest szansa regeneracji filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki bytności warsztatu samochodowego z Cieluchowców. Filtry DPF funkcjonują w niezwykle trudnych warunkach, a więc w samochodowym wydechu, co jest powodem, że dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Filtry DPF zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy usługi z Cieluchowców. Mnóstwo pojazdów w Cieluchowcach to auta z turbosprężarką mające zamontowany DPF, który dopomina się czyszczenia. Klasyczną słabością, z którą borykają się auta znanego koncernu Infiniti, zazwyczaj, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny FAP. Słynnemu producentowi Infiniti nie byłoby możliwe generowanie spodziewanych maksymalnych pułapów produkcji cząstek stałych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem w całym kraju, niemniej jednak biedzą się z kwestią z katalizatorami SCR. Zdobycie wyników zawartości emitowanych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, potrzebuje działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Cennik oczyszczania filtrów DPF pochodzących z Infiniti dla Cieluchowców ulokowaliśmy poniżej tego tekstu, powinno być można sprawdzić na tamtej liście, jaka jest cena za wykonanie płukania DPF. Poprawienie możliwości części wchodzących w skład katalizatorów w Cieluchowcach dla marki Infiniti jest ogólnodostępne, bo nowa metoda regeneracji zawędrowała do Cieluchowców.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Cieluchowcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Cieluchowcach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Cieluchowcach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Cieluchowcach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Cieluchowcach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Cieluchowcach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Cieluchowcach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Cieluchowcach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Cieluchowcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Cieluchowcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer