Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Ćmielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Ćmielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Ćmielowie jest opcja płukania filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych Infiniti z powodu obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Ćmielowa. Ćmielów należy do miast, które mają problem bezpośrednio związany, z dużą ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Ćmielowa, czemu słynny koncern Infiniti próbuje, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów. Słynnej marce Infiniti niemożliwe byłoby utrzymanie żądanych przez normy limitów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Cały szereg pojazdów osobowych w Ćmielowie to samochody z silnikiem CRDi posiadające katalizator samochodowy, który potrzebuje czyszczenia. Auta osobowe i ciężarowe z logo Infiniti wyróżniają się pierwszorzędnymi narzędziami w zagadnieniu obniżenia poziomu emisji spalin. FAP-y trudnią się pracą w bardzo ciężkim środowisku pracy, to jest w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Wyszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Ćmielowie celującego w samochodach osobowych Infiniti może być nieproste, jak również jest czasochłonne. Infiniti to osobówki, jakie cieszą się sławą na całym świecie, lecz walczą ze strapieniem z filtrami DPF. Odnowienie niezawodności właściwości katalizatorów samochodowych w Ćmielowie dla samochodów marki Infiniti jest łatwe, bowiem nowa metoda regeneracji zawędrowała do Ćmielowa. Lista cennika oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami pochodzących z Infiniti dla Ćmielowa wstawiliśmy niżej, można przeglądnąć w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Ćmielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Ćmielowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Ćmielowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Ćmielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Ćmielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Ćmielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Ćmielowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Ćmielowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Ćmielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Ćmielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ćmielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Ćmielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ćmielów Wióry Sandomierska CMI01G 50.886459/21.530519 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer