Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Cybinka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Cybince

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Cybince jest szansa regenerowania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Infiniti z racji pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Cybinki. Filtry DPF składają się z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem warsztat w Cybince. Cybinka jest jednym z ośrodków, które biją na alarm powiązany, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Cybince odnaleźć można pracownie, zajmujące się regeneracją katalizatorów do aut Infiniti. Na ogół powodem zdławionego filtra cząstek stałych FAP/DPF, wytwórcy Infiniti, zdarza się inny mankament, czego przykładem może być: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Słynnej marce Infiniti nie udało się wytwarzanie potrzebnych wyników poziomu emisji spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Odzyskanie maksymalnych wyników poziomu produkcji zanieczyszczeń, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra FAP. Infiniti to diesle, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, jednakże zmagają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP oraz płukanie FAP dla samochodów Infiniti, odnaleźć można w panelu bocznym, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Cybince. Ponieważ Infiniti, tak jak inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy w Cybince zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Cybince

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Cybince 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Cybince 320
Mycie katalizatora Infiniti w Cybince 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Cybince 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Cybince 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Cybince 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Cybince 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Cybince 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Cybince

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cybince z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Cybince wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cybinka Słubicka CBN01N 52.193890/14.798720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer