Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Czarna Woda

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Czarnej Wodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Czarnej Wodzie jest szansa regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych Infiniti z racji działalności laboratorium warsztatu z Czarnej Wody. Infiniti to pojazdy, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, jednak walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zdobycie maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, dopuszczonych normą EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra FAP. Zwykle źródłem przytkanego DPF-a, z symbolem Infiniti, zdarza się inne wybrakowanie, jeden z nich to: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Duża część samochodów osobowych w Czarnej Wodzie to auta z silnikiem CDTi mające zamontowany DPF, który dopomina się oczyszczania. Zazwyczaj niedoskonałością, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe marki Infiniti, zwykle, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Czarnej Wodzie znaleźć można laboratoria, parające się płukaniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. DPF-y stworzone są z ceramiki, i osłony z metalu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy współpracę z Czarną Wodą. Namierz swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Czarnej Wodzie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony. Usługi, między innymi naprawa DPF jak również regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta Infiniti, można odszukać w panelu bocznym, jak również w laboratorium warsztatu w Czarnej Wodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Czarnej Wodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Czarnej Wodzie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Czarnej Wodzie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Czarnej Wodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Czarnej Wodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Czarnej Wodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Czarnej Wodzie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Czarnej Wodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Czarnej Wodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Czarnej Wodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czarnej Wodzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Czarnej Wodzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarna Woda Pomorska CWO01N 53.300690/23.287390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer