Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Czarnków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Czarnkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czarnków chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych firmy Infiniti. Znanej firmie Infiniti nie udało się wytworzenie potrzebnych maksymalnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania katalizatorów. Nagminnie przyczyną zaczopowania filtra cząstek stałych DPF, firmy Infiniti, bywa inna wada, doskonałym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Oprócz niespodzianek dla turystów w Czarnkowie odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Auta osobowe i ciężarowe firmy Infiniti cieszą się doskonałymi układami w zagadnieniu zmniejszenia produkcji zanieczyszczonych spalin. Czarnków jest jednym z ośrodków, które mają problem mający związek, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskim powietrzu Czarnkowa, czemu znana marka Infiniti usiłuje, zapobiegać, za pomocą obecności katalizatorów. Typową usterką, z jaką męczą się osobówki firmy Infiniti, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr DPF FAP. Filtry DPF FAP złożone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem pracownię w Czarnkowie. Zrewaloryzowanie wydolności składowych katalizatorów w Czarnkowie dla pojazdów marki Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, albowiem regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Czarnkowa. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów jak również regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Infiniti, odnaleźć można w panelu po prawej, jak również w laboratorium w Czarnkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Czarnkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Czarnkowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Czarnkowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Czarnkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Czarnkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Czarnkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Czarnkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Czarnkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Czarnkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Czarnkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czarnkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Czarnkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarnków Stare Osiedle Parkowe Dworcowa CZA02ML 52.896450/16.551689 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer