Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Czeremcha

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Czeremsze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Czeremsze wystąpiła możliwość oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych Infiniti z powodu bytności mechanika z Czeremchy. Sporo samochodów w Czeremsze to auta z turbosprężarką mające zamontowany FAP, który musi się oddawać do mycia. Znanej marce Infiniti nie byłoby możliwe generowanie wymaganych do spełnienia wartości ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Filtry FAP funkcjonują w wyjątkowo brudnych warunkach, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do spadku wyników podzespołu. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Czeremsze odszukać można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Infiniti wyróżniają się nadzwyczajnymi aparaturami w sprawie spadku zawartości produkowanych spalin. Na ogół źródłem zatkanego filtra cząstek stałych, wytwórcy Infiniti, zdarza się inna wada, za przykład może posłużyć: nieszczelne turbo. Czeremcha należy do ośrodków, które biją na alarm powiązany, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Znajdź mechanika, który pomoże z Infiniti w Czeremsze, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak również regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut marki Infiniti, znaleźć można w panelu po prawej, jak również u mechanika w Czeremsze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Czeremsze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Czeremsze 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Czeremsze 320
Mycie katalizatora Infiniti w Czeremsze 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Czeremsze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Czeremsze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Czeremsze 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Czeremsze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Czeremsze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Czeremsze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czeremsze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Czeremsze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czeremcha 1 Maja CRH01N 52.515919/23.351490 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer