Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Czersk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Czersku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że element ten zużywa się, co może rozwiązać naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Czerskiem. Żeby uniknąć kłopotów w pracy diesla Infiniti, wypada okresami przedmuchać filtr i katalizator, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Czerska. Dobranie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Czersku specjalizującego się w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, i jest czasochłonne. Generowanie osiągów zawartości produkowanych spalin, zgodnych z normą EURO, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra DPF/FAP. Znanej marce Infiniti mogłoby nie powieść się utrzymanie koniecznych do spełnienia górnych pułapów produkcji cząstek stałych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Infiniti cieszą się bardzo dobrymi rozwiązaniami w zagadnieniu spadku emisji cząstek stałych. Infiniti to diesle, jakie są uznane w całym kraju, jednakże stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory SCR zapychają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem współpracę z Czerskiem. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych i regeneracja FAP dla samochodów producenta Infiniti, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, i w laboratorium warsztatu w Czersku. Ponieważ Infiniti, niczym inne marki koniecznie potrzebuje do właściwej pracy działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy, żeby w Czersku zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Czersku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Czersku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Czersku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Czersku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Czersku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Czersku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Czersku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Czersku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Czersku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Czersku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czersku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Czersku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czersk Starogardzka CZR458 53.799789/17.993450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer