Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Czyżew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Czyżewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czyżew chlubi się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się czyszczeniem filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych znanego koncernu Infiniti. Nierzadko podłożem zdławionego filtra DPF, wytwórcy Infiniti, zdarza się inna usterka, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. By unikać utrudnień z użytkowaniem samochodu Infiniti, wypada niekiedy przepalać katalizator SCR, usługa jest dostępna w pracowni pod Czyżewa. Katalizatory samochodowe funkcjonują w niezwykle zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Oprócz atrakcji turystycznych pod Czyżewem odszukać można warsztaty, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Infiniti. Słynnej marce Infiniti nie udało się utrzymanie potrzebnych maksymalnych limitów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez instalacji katalizatorów. Znalezienie profesjonalnego zakładu w Czyżewie wyprofilowanego w pojazdach Infiniti może być nieproste, i jest żmudne. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat z Czyżewa. Odzyskiwanie kondycji właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Czyżewie dla samochodów marki Infiniti jest łatwe, ponieważ regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Czyżewa. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Infiniti w Czyżewie, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Czyżewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Czyżewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Czyżewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Czyżewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Czyżewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Czyżewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Czyżewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Czyżewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Czyżewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Czyżewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czyżewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Czyżewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czyżew Czyżew-Pociejewo Nurska CZW01N 52.796612/22.313709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer