Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Darłowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Darłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w autach Infiniti z silnikiem diesla, jednak komponent ten dotykają usterki, w czym poradzić może mycie filtrów FAP u mechanika pod Darłowem. Darłowo należy do ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Infiniti stara się, przeciwdziałać, korzystając z filtrów FAP. Samochody firmy Infiniti cechują się bardzo dobrymi aparaturami w temacie ograniczania poziomu emisji zanieczyszczeń. Standardową usterką, z którą zmagają się auta znanej marki Infiniti, głównie, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Katalizatory SCR pracują w nadzwyczaj brudnym środowisku, a więc w wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku wyników podzespołu. Wyszukanie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Darłowie specjalizującego się w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, a także jest czasochłonne. Wiele pojazdów w Darłowie to pojazdy z silnikiem CRD mające zainstalowany DPF, który wymaga odnawiania. By uchronić się przed dużą ilością trudności w pracy diesla Infiniti, przydaje się co jakiś czas przepalać FAP, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Darłowa. Dlatego że Infiniti, zupełnie jak inne auta koniecznie wymaga do poprawnej pracy niezepsutych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Darłowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator. Przywrócenie możliwości elementów filtrów cząstek stałych w Darłowie dla samochodów Infiniti jest prawdopodobne, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Darłowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Darłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Darłowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Darłowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Darłowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Darłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Darłowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Darłowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Darłowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Darłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Darłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Darłowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Darłowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Darłowo Witolda Lutosławskiego DAR01ML 54.417530/16.416180 Wyszukaj
Darłowo Morska DAR01A 54.422291/16.406389 Wyszukaj
Darłowo Plażowa DAR01N 54.435490/16.374571 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer