Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Daszewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Daszewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Infiniti z silnikiem na olej napędowy, jednak element ten dotykają usterki, co rozwiązać może płukanie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Daszewicami. Katalizatory SCR chodzą w nieprzeciętnie brudnych warunkach, a mianowicie w wydechu, w wyniku czego następuje utrata osiągów urządzenia. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są uznane w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak walczą z problemami z filtrami cząstek stałych. Żeby uchronić się od problemów w pracy samochodu Infiniti, przydaje się od czasu do czasu wyczyścić filtr DPF, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Daszewic. Bardzo często podłożem zatkanego filtra cząstek stałych, wytwórcy Infiniti, zdarza się inny defekt, doskonałym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Daszewicami odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do aut Infiniti. Odzyskanie górnych limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, domaga się przygotowanego FAP-a. Samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Infiniti wyróżniają się wyjątkowymi układami w temacie redukowania ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Usługi, między innymi czyszczenie DPF czy regeneracja FAP dla pojazdów producenta Infiniti, można znaleźć w panelu bocznym, czy w laboratorium w Daszewicach. Zlokalizuj warsztat, który pomoże z Infiniti w Daszewicach, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Daszewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Daszewicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Daszewicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Daszewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Daszewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Daszewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Daszewicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Daszewicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Daszewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Daszewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Daszewicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Daszewicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Daszewice Poznańska POP-DAS1 52.307571/16.955009 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer