Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dęblin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dęblinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w autach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, jednakże moduł ten psuje się, w czym może pomóc mycie filtrów FAP w laboratorium pod Dęblinem. Producentowi Infiniti niemożliwe byłoby wytworzenie wymaganych do spełnienia pułapów poziomu produkcji spalin, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Wyszukanie fachowego warsztatu samochodowego w Dęblinie specjalizującego się w autach Infiniti może być nieproste, i jest żmudne. Aby uchronić się od kłopotów z pracą samochodu Infiniti, trzeba co jakiś czas wyczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w laboratorium pod Dęblina. Dęblin należy do miast, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużą ilością cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Infiniti dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Często wadą, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Infiniti, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Duża część samochodów osobowych w Dęblinie to samochody z silnikiem CiTD posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który dopomina się płukania. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w wyjątkowo obciążonych warunkach , a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że następuje spadek parametrów części. Ze względu fakt, że Infiniti, równorzędnie jak inne samochody wymaga do sprawnego funkcjonowania działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Dęblinie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Cennik usług płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Infiniti dla Dęblina zamieszczono niżej, należy przeglądnąć w tym cenniku, ceny za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dęblinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dęblinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dęblinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dęblinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dęblinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dęblinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dęblinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Dęblinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Dęblinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dęblinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dęblinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Dęblinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dęblin Starówka Niepodległości DBE01A 51.562920/21.868219 Wyszukaj
Dęblin Osiedle Wiślana Stężycka DBE01N 51.566299/21.831699 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer