Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Debrzno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Debrznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Debrzno cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się płukaniem filtrów FAP do aut z symbolem Infiniti. Osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Infiniti wyróżniają się dobrymi technologiami w temacie ograniczania zawartości produkowanych cząstek stałych. FAP-y zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem współpracę z Debrznem. Infiniti to osobówki, jakie są popularne na całym świecie, ale zmagają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Nierzadko powodem usterki filtra cząstek stałych DPF, marki Infiniti, zdarza się inny mankament, jeden z nich to: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. By uchronić się przed dużą ilością problemów w użytkowaniu pojazdu Infiniti, przydaje się okazjonalnie przedmuchać filtr FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Debrzna. Debrzno należy do ośrodków, które napotykają kłopot mający związek, z dużą ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu koncern Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Wiele pojazdów osobowych w Debrznie to auta z silnikiem CTDi mające zamontowany katalizator, który musi się oddawać do naprawy. Dlatego że Infiniti, tak jak inne pojazdy domaga się do właściwej pracy niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Debrznie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Lista cenowa mycia filtrów DPF/FAP wymontowanych z Infiniti dla Debrzna wstawiliśmy poniżej tego tekstu, powinno być można odszukać w tamtym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Debrznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Debrznie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Debrznie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Debrznie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Debrznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Debrznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Debrznie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Debrznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Debrznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Debrznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Debrznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Debrznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Debrzno Przechodnia DEZ01A 53.539730/17.243660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer