Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dobczyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dobczycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobczyce słynie z mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych spod skrzydeł Infiniti. Aby ustrzec się od problemów z użytkowaniem pojazdu Infiniti, wypada co pewien czas wyczyścić filtr FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Dobczyc. Słynnej firmie Infiniti niemożliwe byłoby osiągnięcie wymaganych górnych osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Znalezienie profesjonalnego zakładu w Dobczycach celującego w autach osobowych Infiniti może być trudne, jak również jest czasochłonne. Auta osobowe i ciężarowe z logo Infiniti znamionują się znakomitymi aparaturami w kwestii zredukowania produkcji gazów wydechowych. Klasyczną słabością, na jaką narażone są diesle ze stajni Infiniti, w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Dobczyce jest jednym z centrów, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Dobczyc, czemu marka Infiniti stara się, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Duża część pojazdów w Dobczycach to auta z silnikiem CTDi mające wbudowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez oczyszczania. Usługi takie jak naprawa DPF FAP oraz regeneracja DPF dla aut marki Infiniti, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, oraz u mechanika w Dobczycach. Odtworzenie wydolności elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Dobczycach dla pojazdów marki Infiniti jest bezproblemowe, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Dobczyc.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dobczycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dobczycach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dobczycach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dobczycach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dobczycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dobczycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dobczycach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Dobczycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Dobczycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dobczycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobczycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Dobczycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobczyce Osiedle Jagiellońskie Jagiellońska DOB01A 49.886139/20.096411 Wyszukaj
Dobczyce Zarabie Zarabie DOB02A 49.887230/20.080370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer