Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dobra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dobrej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem na ropę, choć moduł ten dotykają usterki, w czym może pomóc mycie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Dobrą. Korporacji Infiniti nie udałoby się zdobycie wymaganych do spełnienia limitów poziomu produkcji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Generowanie górnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, identycznych z normą EURO 4, koniecznie wymaga sprawnego filtra cząstek stałych DPF. Katalizatory stworzone są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy zatem pracownię w Dobrej. Zazwyczaj powodem zatkanego filtra FAP, znanej firmy Infiniti, trafia się inna wada, doskonałym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Infiniti mogą się pochwalić znakomitymi aparaturami w kwestii redukowania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego świata, jednakże walczą z trudnościami z filtrami FAP. Duża część samochodów w Dobrej to samochody z silnikiem JTDM posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który wymaga regenerowania. Lista cenowa oczyszczania katalizatorów marki Infiniti dla Dobrej widnieje na dole, powinno być można porównać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie płukania katalizatorów. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Dobrej, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dobrej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dobrej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dobrej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dobrej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dobrej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dobrej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dobrej 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Dobrej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Dobrej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dobrej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobrej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Dobrej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobra Osiedle Wiatraki Jana Kilińskiego DBB01N 53.487450/14.389150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer