Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dobra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dobrej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, choć komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc czyszczenie filtrów DPF u mechanika pod Dobrą. Katalizatory operują w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach, a mianowicie w rurze wydechowej, co wywołuje, że po czasie następuje utrata możliwości części. Zazwyczaj powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych, z symbolem Infiniti, trafia się inne uszkodzenie, na przykład: nieszczelny układ wtryskowy. Dobranie fachowego warsztatu samochodowego w Dobrej przodującego w autach Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest pracochłonne. Dobra należy do centrów, które dotyka problem w związku, z dużym odsetkiem szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny producent Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. DPF-y zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory SCR zaczopowują się i konieczna jest naprawa, rekomendujemy pracownię w Dobrej. Infiniti to diesle, które cieszą się sławą na terenie całego świata, ale stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Prócz atrakcji dla wizytujących w Dobrej znaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do samochodów Infiniti. Dlatego że Infiniti, niczym inne pojazdy potrzebuje do właściwego działania sprawnych filtrów FAP dlatego też warto nadmienić, by w Dobrej zwrócić uwagę na FAP. Taryfikator usług naprawy filtrów FAP marki Infiniti dla Dobrej widnieje poniżej, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tamtym cenniku, koszt za świadczone usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dobrej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dobrej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dobrej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dobrej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dobrej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dobrej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dobrej 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Dobrej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Dobrej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dobrej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer