Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dobrzyca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dobrzycy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobrzyca słynie z laboratorium warsztatu zajmującego się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych z logo Infiniti. Nierzadko niedoskonałością, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti, szczególnie, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. Prócz rozrywek dla turystów pod Dobrzycą znaleźć można zakłady, trudniące się regeneracją FAP do aut Infiniti. Żeby ustrzec się od kłopotów w użytkowaniu diesla Infiniti, należy okazjonalnie czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Dobrzycy. Samochody znanej marki Infiniti znamionują się pierwszorzędnymi możliwościami w temacie zmniejszania zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Uzyskanie górnych osiągów poziomu produkcji spalin, zgodnych z emisji spalin EURO, koniecznie wymaga działającego DPF-a. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory wypełniają się i wymagają czyszczenia, zalecamy pracownię w Dobrzycy. Dobrzyca należy do centrów, które mają kłopot w związku, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znany producent Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR czy płukanie DPF dla samochodów producenta Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym, czy w pracowni warsztatu w Dobrzycy. Odtworzenie kondycji właściwości katalizatorów w Dobrzycy dla aut marki Infiniti jest osiągalne, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Dobrzycy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dobrzycy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dobrzycy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dobrzycy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dobrzycy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dobrzycy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dobrzycy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dobrzycy 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Dobrzycy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Dobrzycy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dobrzycy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobrzycy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Dobrzycy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrzyca Nowe Osiedle Klonów DRZ01A 51.863449/17.599979 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer