Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Drezdenko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Drezdenku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardem w autach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, aczkolwiek urządzenie to zużywa się, w czym poradzić może naprawa katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Drezdenkiem. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, a więc za kolektorem spalin, przez co następuje utrata wyników części. Duża część samochodów w Drezdenku to auta z silnikiem CRDi wyposażone w filtr FAP, który potrzebuje odnawiania. Aby ustrzec się od problemów z użytkowaniem auta Infiniti, trzeba co pewien czas przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w laboratorium pod Drezdenka. Prócz atrakcji turystycznych w Drezdenku odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. DPF-y utworzone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, przez co filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem pracownię w Drezdenku. Firmie Infiniti niemożliwe byłoby osiągnięcie wymaganych do zrealizowania wyników poziomu produkcji cząstek stałych, bez montażu filtrów DPF/FAP. Zachowanie pułapów ilości emitowanych spalin, dozwolonych przez EURO 4, potrzebuje funkcjonującego DPF-a. Taryfikator usług mycia filtrów FAP od Infiniti dla Drezdenka wstawiono w części strony poniżej, da się odszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie czyszczenia katalizatorów SCR. Gdyż Infiniti, tak jak inne pojazdy potrzebuje do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy w Drezdenku wziąć pod lupę filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Drezdenku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Drezdenku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Drezdenku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Drezdenku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Drezdenku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Drezdenku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Drezdenku 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Drezdenku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Drezdenku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Drezdenku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Drezdenku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Drezdenku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drezdenko Chełm Drezdenecki Słoneczna DZD01G 52.832581/15.838010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer