Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Drzewica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Drzewicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, choć część ta zużywa się, w czym może pomóc mycie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Drzewicą. Niemało pojazdów w Drzewicy to auta z silnikiem HDI mające wbudowany filtr DPF, który dopomina się naprawy. Aby uchronić się przed dużą ilością kłopotów z użytkowaniem pojazdu Infiniti, wypada co jakiś czas wyczyścić FAP, udostępniono taką usługę w pracowni pod Drzewicy. Filtry FAP zmontowane są z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy zatem warsztat w Drzewicy. Odzyskanie wartości poziomu emisji gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin, koniecznie wymaga sprawnego filtra DPF/FAP. Drzewica jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot powiązany, z ilością tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Drzewicy, czemu znany koncern Infiniti stara się, zapobiegać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Pojazdy wytwórcy Infiniti znamionują się bardzo dobrymi mechanizmami w zakresie spadku poziomu produkcji cząstek stałych. Firmie Infiniti nie powiodłoby się zdobycie niezbędnych do spełnienia pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów cząstek stałych. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów lub płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów Infiniti, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztacie w Drzewicy. Odtworzenie niezawodności części filtrów DPF w Drzewicy dla pojazdów marki Infiniti jest prawdopodobne, bowiem nowa metoda regeneracji zdołała przybyć do Drzewicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Drzewicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Drzewicy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Drzewicy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Drzewicy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Drzewicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Drzewicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Drzewicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Drzewicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Drzewicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Drzewicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Drzewicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Drzewicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drzewica Kolejowa DRW01A 51.447781/20.477020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer