Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dygowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dygowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w autach Infiniti z silnikiem na olej napędowy, jednak urządzenie to psuje się, ale może w tym pomóc naprawa filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Dygowem. Filtry DPF operują w niewiarygodnie ciężkim środowisku pracy, to jest w wydechu, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty wyników urządzenia. Żeby uniknąć komplikacji z użytkowaniem samochodu Infiniti, trzeba od czasu do czasu przeczyścić DPF, usługa jest dostępna w laboratorium pod Dygowa. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Dygowie przodującego w autach osobowych Infiniti może być niełatwe, a także jest czasochłonne. Diesle korporacji Infiniti wyróżniają się znakomitymi układami w sferze redukcji poziomu emisji gazów spalinowych. Infiniti to auta, które są popularne w całej Europie i nie tylko, ale stykają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Klasyczną wadą, z jaką zmagają się pojazdy spod znaku Infiniti, głównie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest brudny filtr DPF FAP. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Dygowie odszukać można zakłady, parające się regeneracją DPF FAP do aut osobowych Infiniti. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych i płukanie FAP dla samochodów marki Infiniti, zlokalizować można w panelu bocznym, i w warsztacie w Dygowie. Dlatego że Infiniti, równorzędnie jak inni producenci wymaga do właściwej pracy sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto nadmienić, by w Dygowie zwrócić uwagę na katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dygowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dygowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dygowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dygowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dygowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dygowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dygowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Dygowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Dygowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dygowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dygowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Dygowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dygowo Kolejowa DYG01A 54.132710/15.724620 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer