Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dynów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dynowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardem w autach Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż moduł ten zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie FAP w laboratorium warsztatu pod Dynowem. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy współpracę z Dynowem. Słynnej firmie Infiniti nie udałoby się osiągnięcie potrzebnych górnych pułapów ilości produkowanych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Dynów jest jednym z centrów, jakie napotykają problem w związku, z dużą ilością tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu producent Infiniti próbuje, przeciwdziałać, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. FAP-y operują w niezwykle skomplikowanych warunkach, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że następuje spadek parametrów części. Odzyskanie górnych osiągów emisji gazów wydechowych, identycznych z normą EURO 4, domaga się przygotowanego katalizatora SCR. Diesle znanej marki Infiniti chlubią się świetnymi aparaturami w temacie spadku poziomu emisji spalin. Aby uchronić się od przykrości w użytkowaniu pojazdu Infiniti, trzeba czasem przedmuchać katalizator, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Dynowa. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Infiniti, można odszukać w panelu po prawej, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Dynowie. Tabela z cennikiem regeneracji filtrów cząstek stałych FAP od Infiniti dla Dynowa zamieściliśmy niżej, da się sprawdzić w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dynowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dynowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dynowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dynowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dynowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dynowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dynowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Dynowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Dynowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dynowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dynowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Dynowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dynów Góra Żydowska Grunwaldzka DYN01A 49.823029/22.234720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer