Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Działoszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Działoszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Działoszyce chlubi się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut znanego koncernu Infiniti. Filtry DPF chodzą w wyjątkowo obciążonych warunkach pracy , a więc w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje spadek osiągów urządzenia. Wiele samochodów w Działoszycach to auta z silnikiem Di-D mające zainstalowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Ażeby ustrzec się od kłopotów w pracy diesla Infiniti, wypada okresowo przeczyścić katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Działoszyc. Typową słabością, dotykającą samochody znanego koncernu Infiniti, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator. Nieraz źródłem zapchanego FAP-a, firmy Infiniti, jest inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzony układ zasilania silnika. Stajni Infiniti nie powiodłoby się generowanie niezbędnych do zrealizowania górnych osiągów emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Działoszycach zlokalizować można pracownie, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów Infiniti. Zlokalizuj swojego mechanika samochodowego, który zajmuje się Infiniti w Działoszycach, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Lista cenowa naprawy filtrów cząstek stałych DPF z Infiniti dla Działoszyc wstawiono w dolnej części strony, istnieje możliwość by przeglądnąć w tym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Działoszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Działoszycach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Działoszycach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Działoszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Działoszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Działoszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Działoszycach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Działoszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Działoszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Działoszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer